Über uns

Logo

'Parohia Bonn-Orthodoxe Holzhirche am Rhein' este ghidul digital oficial al credincioșilor ortodocși din Bonn și nu numai j, disponibil sub formă de site și aplicație pentru dispozitive mobile compatibile cu iOS și Android.

Destinat atât credincioșilor ortodocși , cât și vizitatorilor, aplicația 'Parohia Bonn-Orthodoxe Holzhirche am Rhein App' este disponibil în română și germană și cuprinde informații despre parohie, programul liturgic evenimentele și informații utile. Servește și drept ghid turistic digital, pentru vizitatorii parohiei, timp liber & agrement și alte servicii turistice din Bonn.

'' este un proiect inițiat de Förderverein der Rumänischen Orthodoxen Kirchengemeinde "Epiphania" e.V. ce rulează pe platforma Eventya.

This app is build with